Poradnik WordPress+WooCommerce

Wszystkie potrzebne porady zebrane w jednym miejscu. Wybierz interesujący cię poradnik i sprawdź jak działa platforma WordPress+WooCommerce.

Platforma WordPress+WooCommerce jest zbudowana tak, aby zachować prostotę i intuicyjność, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego stworzyłem poradnik, który pozwoli Ci uporać się z problemami napotkanymi podczas zarządzania własnym sklepem.

Maile transakcyjne WooCommerce

Jednym z ważniejszych punktów w działaniu sklepu jest informowanie klientów o statusie zamówienia. Aby Klient mógł kontrolować swoje zamówienie, konieczne jest zagwarantowanie bezproblemowej komunikacji.

0 Komentarzy5 Minuty

Zarządzanie zamówieniami WooCommerce

Kiedy w sklepie pojawiają się pierwsze sprzedaże potrzebna jest wiedza o obsłudze zamówień w panelu WooCommerce. Usprawnij zarządzanie zamówieniami i zmniejsz czas oczekiwania klienta na przesyłkę ze sklepu.

0 Komentarzy6 Minuty

Jak dodawać wpisy w WordPressie – Edytor treści Gutenberg

Po długiej drodze tworzenia koncepcji, instalacji i konfiguracji bloga, przyszedł czas na dodanie wpisu. Jak dodać wpis na WordPressie i go opublikować?

0 Komentarzy3 Minuty

Panel administracyjny WordPress

Jak zalogować się do panelu administracyjnego WordPress? Jak zarządzać stroną WordPress? Dowiedz się co umożliwia panel administracyjny WordPress.

0 Komentarzy7 Minuty

Motyw WordPress – instalacja i konfiguracja

Wygląd strony WordPress jest w dużym stopniu zależny od motywu WordPress. Szablon dba o prawidłowe wyświetlanie się treści.

0 Komentarzy4 Minuty

WPBakery Page Builder – podstawy

Wideo samouczki do tworzenia stron przy użyciu WPBakery Page Builder poprowadzą Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć, aby stworzyć i edytować stronę.

0 Komentarzy2 Minuty

Kupony rabatowe w WooCommerce

Kupony rabatowe WooCommerce umożliwiają tworzenie promocji dla klientów, bez konieczności obniżania ceny produktów. Generowanie, konfiguracja i limity wykorzystania stworzonych kuponów rabatowych.

0 Komentarzy3 Minuty

Jak ustawić opcje wysyłki w WooCommerce

Poprawne ustawienie opcji wysyłki w WooCommerce jest kluczowe dla działania sklepu. Dowiedz się co umożliwia system oraz jak skonfigurować wysyłki w WooCommerce.

0 Komentarzy5 Minuty

Produkty z wariantami, atrybuty

Produkty z wariantami umożliwiają stworzenie produktów posiadających różne właściwości. Ta opcja pozwala zaoferować zestaw odmian produktu, z kontrolą cen, stanów magazynowych, zdjęć i innych dla każdego wariantu.

0 Komentarzy4 Minuty

Produkty WooCommerce – podstawy

Produkty są podstawowym elementem każdego sklepu. Prostota systemu Wordpress+WooCommerce sprawia, że obsługa sklepu staje bajecznie prosta. Z łatwością dodasz nowe lub zaktualizujesz obecne już produkty w Twoim sklepie.

0 Komentarzy6 Minuty