Administracja sklep WordPress

Pomoc i wsparcie WordPress – administracja sklepu WordPress oraz bieżąca pomoc przy obsłudze sklepu internetowego.

Wsparcie
sklep WordPress

Profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących pomocy przy administracji sklepem internetowym. Wykonuję pracę związaną z opieką nad sklepem WordPress, bieżącą pomoc w obsłudze, rozbudowie i usuwaniu usterek w sklepie WordPress.

Administracja sklep WordPress wymaga systematyczności, dlatego oferuję pakiety dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Odpowiem na pytania związane z obsługą sklepu WordPress oraz pomogę usunąć wszelkie usterki i przywrócę działanie sklepu po awarii.

Rozbudowa

Wykonuję prace przy rozbudowie sklepu Wordpress, a także aktualizuję wtyczki, zajmę się motywem oraz mogę dodawać nowe treści w Twoim sklepie.

Bezpieczeństwo

Utrzymywanie bezpieczeństwa sklepów WordPress jest bardzo ważne, aby uchronić się przed atakami hakerów i wirusami. Oferuję monitorowanie sklepu, kluczowe aktualizacje wtyczek oraz samego WordPressa i WooCommerce.

Zamów swój nowy

Sklep WordPress

Potrzebujesz nowego sklepu WordPress? Czasami stworzenie sklepu WordPress od podstaw jest jedynym słusznym wyjściem. Ułatwi to jego obsługę i zapewni sprawne działanie na długi czas.

Administracja sklepem WordPress to zakres prac związanych z bezpieczeństwem, aktualizacjami, tworzeniem kopii zapasowych oraz rozbudową sklepu czy wprowadzaniem nowych treści i produktów.

WordPress, WooCommerce oraz wtyczki często wymagają aktualizacji ze względów bezpieczeństwa, a także z powodu nowych funkcjonalności. Niefortunny zbieg zdarzeń lub zwykły błąd często może spowodować zniknięcie sklepu lub wyświetlanie się komunikatu o błędzie. Długo nieaktualizowany WordPress, brak doświadczenia lub złe decyzje mogą powodować problemy z działaniem sklepu internetowego. Zadbam, aby każda aktualizacja przebiegła bezpiecznie i bez komplikacji wpływających na działanie sklepu.

Jeżeli chcesz zapomnieć o stresujących sytuacjach związanych z utrzymaniem sklepu internetowego, napisz do mnie a zajmę się Twoim sklepem WordPress.

Administracja sklep WordPress

Cennik

Jestem do Twojej dyspozycji. W zależności od wybranego pakietu masz do wykorzystania określoną liczbę godzin, w ramach których będę wykonywał prace w Twoim sklepie WordPress. Może to być tworzenie banerów, wsparcie UX/UI, dodawanie nowych treści i produktów czy optymalizacja pod kątem SEO, a także wsparcie i pomoc. Oferuję trzy pakiety administracji sklepu WordPress.

Sprawdź szczegóły oferty i wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb, napisz do mnie wiadomość a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Dodatkowe wsparcie, wykraczające ponad godziny pracy zawarte w pakietach administracji, jest rozliczane godzinowo – 40 zł/godz.

W S P A R C I E
W O R D P R E S S

Basic

Pakiet idealny dla zaczynających biznes w internecie

119 PLN / MSC

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek
 • Zabezpieczenie WordPressa
 • 1h pracy specjalisty
 • Obsługa mailowa

Zamów

Standard

Pakiet wsparcia z pełną obsługą aktualizacji i bezpieczeństwa

159 PLN / MSC

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek
 • Zabezpieczenie WordPressa
 • 2h pracy specjalisty
 • Obsługa mailowa

Zamów

Expert

Zapewnij sobie pełen komfort przy częstych aktualizacjach

199 PLN / MSC

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek
 • Zabezpieczenie WordPressa
 • 3h pracy specjalisty
 • Obsługa mail + telefon

Zamów

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoim sklepem WordPress. Napisz do mnie i wyceń swój sklep internetowy!

WooCommerce

Sklepy oparte o platformę WordPress+WooCommerce cechują się łatwością sprzedaży produktów oraz administracji sklepem, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju. Mnogość dostępnych integracji z bramkami płatności oraz kurierami i wysyłkami sprawia, że WooCommerce to jedna z najpopularniejszych platform sklepowych na świecie.

Sprzedawaj to, co chcesz
Do swojego sklepu WooCommerce możesz dodawać zwykłe produkty, takie z wariantami, a także produkty wirtualne, do pobrania czy usługi.

Raporty sprzedaży
WooCommerce oferuje różnego rodzaju statystyki i raporty, które mogą przydać Ci się w planowaniu kampanii marketingowych oraz dalszych działań w sklepie.

Płatności
Wiele popularnych bramek płatności, takich jak PayU, Przelewy24 czy PayPal oferuje integracje z systemem składania zamówień w WooCommerce.

Elastyczna platforma
Dzięki elastyczności platformy WooCommerce, możesz w niemalże nieograniczonym zakresie rozbudowywać swój sklep WordPress o dodatki i funkcjonalności.

WooCommerce krok po kroku

Poradnik WooCommerce

WooCommerce zbudowany jest tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WooCommerce krok po kroku.

Maile transakcyjne WooCommerce

Jednym z ważniejszych punktów w działaniu sklepu jest informowanie klientów o statusie zamówienia. Aby Klient mógł…


0 Komentarzy5 Minuty

Zarządzanie zamówieniami WooCommerce

Kiedy w sklepie pojawiają się pierwsze sprzedaże potrzebna jest wiedza o obsłudze zamówień w panelu WooCommerce.…


0 Komentarzy6 Minuty

Kupony rabatowe w WooCommerce

Kupony rabatowe WooCommerce umożliwiają tworzenie promocji dla klientów, bez konieczności obniżania ceny produktów.…


0 Komentarzy3 Minuty