Poradnik WooCommerce

Wszystkie potrzebne porady WooCommerce zebrane w jednym miejscu. Wybierz interesujący cię poradnik WooCommerce i sprawdź jak działa platforma.

Platforma WooCommerce jest zbudowana tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego stworzyłem poradnik WooCommerce, który pozwoli Ci uporać się z problemami napotkanymi podczas zarządzania własnym sklepem.

Maile transakcyjne WooCommerce

Jednym z ważniejszych punktów w działaniu sklepu jest informowanie klientów o statusie zamówienia. Aby Klient mógł kontrolować swoje zamówienie, konieczne jest zagwarantowanie bezproblemowej komunikacji.

0 Komentarzy5 Minuty

Zarządzanie zamówieniami WooCommerce

Kiedy w sklepie pojawiają się pierwsze sprzedaże potrzebna jest wiedza o obsłudze zamówień w panelu WooCommerce. Usprawnij zarządzanie zamówieniami i zmniejsz czas oczekiwania klienta na przesyłkę ze sklepu.

0 Komentarzy6 Minuty

Kupony rabatowe w WooCommerce

Kupony rabatowe WooCommerce umożliwiają tworzenie promocji dla klientów, bez konieczności obniżania ceny produktów. Generowanie, konfiguracja i limity wykorzystania stworzonych kuponów rabatowych.

0 Komentarzy3 Minuty

Jak ustawić opcje wysyłki w WooCommerce

Poprawne ustawienie opcji wysyłki w WooCommerce jest kluczowe dla działania sklepu. Dowiedz się co umożliwia system oraz jak skonfigurować wysyłki w WooCommerce.

0 Komentarzy5 Minuty

Produkty z wariantami, atrybuty

Produkty z wariantami umożliwiają stworzenie produktów posiadających różne właściwości. Ta opcja pozwala zaoferować zestaw odmian produktu, z kontrolą cen, stanów magazynowych, zdjęć i innych dla każdego wariantu.

0 Komentarzy4 Minuty

Produkty WooCommerce – podstawy

Produkty są podstawowym elementem każdego sklepu. Prostota systemu Wordpress+WooCommerce sprawia, że obsługa sklepu staje bajecznie prosta. Z łatwością dodasz nowe lub zaktualizujesz obecne już produkty w Twoim sklepie.

0 Komentarzy6 Minuty