Strona WordPress

WordPress zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć to co chcesz. Jedna responsywna strona WordPress dostosowana do wielu urządzeń – komputery, tablety i smartfony.

Strona
WordPress

Strona WordPress cechują się łatwością dodawania treści, co pozwala rozwijać Twoje działania w Internecie w przyszłości. Blog, wizytówka, piękne portfolio, solidna stronę biznesowa – wybór zależy od Ciebie!

WordPress jest systemem zarządzania treścią CMS, dzięki któremu tworzy się profesjonalne strony informacyjne, blogi, a także sklepy internetowe. Obecnie WordPress ma udział na poziomie 60% wśród systemów zarządzania treścią i jest najpopularniejszym CMS na świecie.

Dzięki dużej ilości dodatkowych modułów oraz wtyczek, możesz dostosować stronę WordPress do swoich potrzeb i oczekiwań! Stworzę dla Ciebie Twoją własną stronę WordPress.

Wygląd

Platforma WordPress cechuje się brakiem ograniczeń. Spersonalizowany wygląd Twojej strony idealnie podkreśli dodane przez Ciebie treści.

Zarządzanie

WordPress posiada rozbudowane możliwości edycji tekstów, dodawania zdjęć, zarządzania menu i innymi treściami na Twojej stronie WordPress.

Strona internetowa

Strona WordPress

WordPress pozwala stworzyć stronę internetową, która spełni Twoje potrzeby. Zapewnia optymalizację i responsywność oraz dostosowane do urządzeń mobilnych. Twoja strona WordPress dotrze do wszystkich odbiorców.

Stworzę stronę internetową WordPress dla Ciebie, dla Twojej firmy, marki. Współpracując ze mną, masz wgląd w każdy etap projektu. Dzięki otwartości i bezpośredniej komunikacji wspólnie opracujemy doskonałe rozwiązania dla Ciebie i Twojej marki. W ramach zamówionej strony WordPress dostajesz w pełni funkcjonalną stronę internetową wraz z wybranymi dodatkami i rozszerzeniami. Stworzona przeze mnie strona WordPress jest w pełni edytowalne, co umożliwia w przyszłości dowolne rozwijanie oraz dodawanie nowych funkcjonalności i treści.

Pomogę Ci także poznać wszystkie potrzebne funkcje platformy WordPress. Przeszkolę Cię z obsługi kokpitu WordPress. Przez pierwszy miesiąc będę odpowiadał na wszelkie pytania oraz pomagał w prowadzeniu strony. Jeśli chcesz mogę także zająć się administrowaniem Twojej strony WordPress.

Strona WordPress

Cennik

Platforma WordPress zagwarantuje Tobie prostą i wygodną edycję treści na stronie. WordPress jest najczęściej wybieranym systemem do tworzenia stron internetowych. Strona WordPress umożliwia łatwy rozwój strony internetowej wraz z rozwojem firmy.

Poniżej znajdziesz przykładowe kalkulacje cenowe wykonania responsywnej strony Wordpress wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę.

D A R M O W A
W Y C E N A

Blog

Odróżnij się od standardowych blogów

1799 PLN

  • Indywidualny wygląd
  • 1 modyfikacja projektu
  • Do 3 podstron

Zamów

Starter

Strona internetowa idealna na start

2199 PLN

  • Indywidualna strona główna
  • 2 modyfikacje projektu
  • Do 5 podstron

Zamów

Plus

Wywołaj dobre pierwsze wrażenie

2499 PLN

  • Rozbudowana strona główna
  • 4 modyfikacje projektu
  • 5+ podstron
  • Podstawowe SEO

Zamów


Strona WordPress Łódź

Dodatkowe usługi i rozszerzenia pakietów

Administracja strony WordPress

Aktualizacje, bezpieczeństwo, tworzenie kopii zapasowych oraz rozbudowa strony WordPress

od 99 PLN

Dowiedz się więcej

Optymalizacja strony WordPress

Podstawowy audyt strony WordPress, optymalizacja elementów strony oraz cache’owanie strony WordPress

od 119 PLN

Dowiedz się więcej

Rozszerzenie pakietów

Strony internetowe WordPress charakteryzują się różnymi elementami, różnym stopniem rozbudowy, czy technologiami wykorzystanymi do ich tworzenia. Każda strona jest inna, dlatego powyższe pakiety zawierają tylko podstawowe funkcjonalności i każdą stronę wyceniam indywidualnie na podstawie briefu i założeń projektu.

Każdy z pakietów można dowolnie konfigurować poprzez dodanie dodatkowych funkcjonalności. Poniżej znajduje się lista rozszerzeń, o które mogę wzbogacić Twoją stronę WordPress.

Dodatkowa wersja językowa
Dodatkowa podstrona
Newsletter
Integracja z social media
Mapa Google
Google Analytics

20%60 PLN160 PLN40 PLN40 PLN80 PLN

Podstawowe SEO
Blog

100 PLN100 PLN

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoją strona WordPress Łódź. Napisz do mnie i wyceń swoją stronę internetową!

Portfolio

Realizacje

Na przestrzeni lat, miałem szansę stworzyć wiele projektów, które zadowoliły marki z różnych branż oraz prywatnych klientów.


WordPress

Strony internetowe oparte o platformę WordPress cechują się łatwością edycji treści, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju. Mnogość dostępnych integracji, wtyczek i dodatkowych modułów sprawia, że WordPress to jedna z najpopularniejszych platform internetowych na świecie.

Intuicyjna obsługa
WordPress jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu zyskał swoją sławę. W przeciwieństwie do innych systemów, WordPress nie wymaga znajomości kodu. WordPress ma funkcję instalowania wtyczek i szablonów, których możesz używać aby zmieniać funkcjonalność strony.

Wtyczki
Wordpress w swoim repozytorium posiada kilkadziesiąt tysięcy darmowych wtyczek, a także wiele płatnych wtyczek ze wsparciem twórców. To dzięki wtyczkom WordPress jest platformą o nieograniczonych możliwościach.

Sklep WordPress
Sklep internetowy WordPress jest rozwiązaniem idealnym jeśli poza stroną WordPress chcesz mieć także sklep internetowy. WordPress pozwala na zarządzanie stroną i sklepem z poziomu jednego panelu.

WooCommerce jest darmową wtyczką sklepową stworzoną specjalnie, aby zbudować sklep WordPress. Dzięki temu zyskasz sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną WordPress »

WordPress krok po kroku

Poradnik WordPress

Główną ideą WordPressa jest prostota i intuicyjność, jednak czasem potrzebne jest wsparcie. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WordPressa krok po kroku.

Jak dodawać wpisy w WordPressie – Edytor treści Gutenberg

Po długiej drodze tworzenia koncepcji, instalacji i konfiguracji bloga, przyszedł czas na dodanie wpisu. Jak dodać wpis…


0 Komentarzy3 Minuty

Panel administracyjny WordPress

Jak zalogować się do panelu administracyjnego WordPress? Jak zarządzać stroną WordPress? Dowiedz się co umożliwia panel…


0 Komentarzy7 Minuty

Motyw WordPress – instalacja i konfiguracja

Wygląd strony WordPress jest w dużym stopniu zależny od motywu WordPress. Szablon dba o prawidłowe wyświetlanie się…


0 Komentarzy4 Minuty