Sklep na Facebooku

Docieraj do właściwych ludzi i zwiększaj sprzedaż za pomocą Facebooka. Stwórz swój sklep na Facebooku.

Duża popularność Facebooka powoduje, że stał się on jednym z najważniejszych kanałów sprzedaży dla wielu sklepów WordPress. Sklep na Facebooku daje możliwość prezentowania i sprzedawania produktów klientom bezpośrednio w aplikacji mobilnej.

MOBILNE ZAKUPY

Sklep na Facebooku umożliwia zakupy na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu możesz dotrzeć do ogromnej ilości klientów i zaprezentować swoje produkty na dowolnym ekranie.

REKLAMA

Dotrzyj do właściwych osób dzięki reklamom na Facebooku, używając Piksela Facebooka. Znajdź nowych klientów i zoptymalizuj reklamy pod kątem osób skłonnych do zakupu Twoich produktów.

SKLEP NA IG

Dobrym dodatkiem do sklepu na Facebooku, jest integracja ze sklepem na Instagramie. W tym celu wystarczy połączenie firmowego fanpage’a z kontem na IG. Produkty ze sklepu WooCommerce automatycznie pojawią się w aplikacji.

Sklep
na Facebooku

Zsynchronizuj swoje produkty WooCommerce ze sklepem na Facebooku, aby zwiększyć ruch w swojej witrynie lub twórz reklamy swoich produktów na Facebooku i Instagramie.

Zwiększ trafność reklam dzięki wbudowanej integracji piksela Facebooka. Użyj dynamicznych reklam, aby kierować reklamy do klientów na podstawie ich zachowań przeglądania.

ZAKUPY NA FACEBOOKU

180 PLN
  • Integracja sklepu WooCommerce ze sklepem na Facebooku

Połącz swój sklep WooCommerce z Facebookiem, aby zwiększyć sprzedaż

Łącząc swój sklep WordPress ze sklepem na Facebooku, możesz sprzedawać ludziom tam, gdzie spędzają najwięcej czasu: na Facebooku i Instagramie.

Tworząc sklep na Facebooku dostajemy możliwość prezentowania swoich produktów i zwiększania sprzedaży z fanpage na Facebooku. Jest to idealne rozwiązanie dla sprzedawców i reklamodawców zajmujących się handlem w sieci, którzy chcą dotrzeć do klientów na Facebooku.

Połącz swój sklep WordPress

Wyślij cały katalog do Facebooka jednym kliknięciem i dodaj go do swojego sklepu na Facebooku. Wszelkie zmiany wprowadzone w sklepie WordPress są automatycznie synchronizowane ze sklepem na Facebooku. Integracja zapewnia elastyczność kontrolowania, które produkty są synchronizowane i w jaki sposób są pokazywane na Facebooku.

Zakupy przyjazne dla urządzeń mobilnych

Sekcja sklep na Facebooku oferuje wspaniałe wrażenia z zakupów na wszystkich urządzeniach mobilnych, umożliwiając zaprezentowanie swoich produktów na dowolnym ekranie.

Użyj piksela Facebooka, aby łączyć się z klientami

Marketing na Facebooku pomaga Twojej firmie budować trwałe relacje, znajdować nowych klientów i zwiększać sprzedaż online. Dzięki tej integracji możesz dodać piksel Facebooka do swojej witryny za pomocą kilku kliknięć. Z łatwością docieraj do osób, które są ważne dla Twojej firmy, i śledź wyniki reklam.

Znajdź więcej klientów

Korzystaj z danych FB, aby budować grono odbiorców i optymalizować reklamy dla potencjalnych kupujących na podstawie ich zachowań. Twórz dynamiczne reklamy na Facebooku, aby bezpośrednio i skutecznie promować produkty odwiedzającym, którzy oglądali je w Twoim sklepie.

Bezpieczne i niezawodne śledzenie

Piksel Facebooka wykorzystuje wysyłanie zdarzeń z Twojego sklepu WordPress do Facebooka. Dzięki temu otrzymujesz dokładne informacje o tym, jak klienci zachowują się w Twoim sklepie WordPress, a także o skuteczności Twoich reklam na Facebooku.

sklep na Instagramie

Integracja
– Sklep na Instagramie

Czasy, w którym Instagram był wyłącznie serwisem społecznościowym, do komunikacji i dzielenia się zdjęciami już minęły. Dziś Instagram to przede wszystkim ogromna platforma handlowa. Aby reklamować produkty w sklepie na Instagramie, musisz mieć aktywny firmowy fanpage na Facebooku oraz uruchomioną usługę sprzedaży.

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoim sklepem WordPress. Napisz do mnie i wyceń swój sklep internetowy!

WooCommerce krok po kroku

Poradnik WooCommerce

WooCommerce zbudowany jest tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WooCommerce krok po kroku.

Maile transakcyjne WooCommerce

Jednym z ważniejszych punktów w działaniu sklepu jest informowanie klientów o statusie zamówienia. Aby Klient mógł…


0 Komentarzy5 Minuty

Zarządzanie zamówieniami WooCommerce

Kiedy w sklepie pojawiają się pierwsze sprzedaże potrzebna jest wiedza o obsłudze zamówień w panelu WooCommerce.…


0 Komentarzy6 Minuty

Kupony rabatowe w WooCommerce

Kupony rabatowe WooCommerce umożliwiają tworzenie promocji dla klientów, bez konieczności obniżania ceny produktów.…


0 Komentarzy3 Minuty