Administracja WordPress

Pomoc i wsparcie WordPress – administracja WordPress oraz bieżąca pomoc przy obsłudze strony internetowej.

Profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących pomocy przy administracji strony internetowej. Wykonuję pracę związaną z opieką nad stronami WordPress, bieżącą pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek na stronie WordPress. Administracja WordPress wymaga systematyczności, dlatego oferuję pakiety dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.

ZARZĄDZANIE

Wykonuję prace przy rozbudowie strony WordPress, a także aktualizuję wtyczki, zajmę się motywem oraz mogę dodawać nowe treści na Twojej stronie.

BEZPIECZEŃSTWO

Utrzymywanie bezpieczeństwo stron WordPress jest bardzo ważne, aby uchronić się przed atakami hakerów i wirusami. Oferuję monitorowanie strony, kluczowe aktualizacje wtyczek oraz samego WordPressa.

POMOC

Odpowiem na Twoje pytania związane z obsługą strony WordPress oraz pomogę usunąć wszelkie usterki i przywrócę działanie strony po awarii.

Wsparcie
WordPress

sklep WordPress Łódź

Administracja stroną WordPress to zakres prac związanych z bezpieczeństwem, aktualizacjami, tworzeniem kopii zapasowych oraz rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści.

Jeżeli chcesz zapomnieć o stresujących sytuacjach związanych z utrzymaniem strony internetowej, napisz do mnie a zajmę się Twoją stroną WordPress.

WordPress oraz wtyczki często wymagają aktualizacji ze względów bezpieczeństwa, a także z powodu nowych funkcjonalności. Zadbam, aby każda aktualizacja przebiegła bezpiecznie i bez komplikacji wpływających na działającą stronę.

Niefortunny zbieg zdarzeń lub zwykły błąd często może spowodować zniknięcie strony lub wyświetlenie się komunikatu o błędzie. Długo nieaktualizowany WordPress, brak doświadczenia lub złe decyzje mogą powodować problemy z działaniem strony internetowej.


Administracja WordPress

Cennik

Jestem do Twojej dyspozycji. W zależności od wybranego pakietu masz do wykorzystania określoną liczbę godzin, w ramach których będę wykonywał prace na Twojej stronie WordPress. Może to być tworzenie grafik, wsparcie UX/UI, dodawanie nowych treści czy optymalizacja pod kątem SEO, a także wsparcie i pomoc. Oferuję 3 pakiety administracji stron WordPress.

Sprawdź szczegóły oferty i wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb, napisz do mnie a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

W S P A R C I E
W O R D P R E S S

BASIC

49 PLN/MSC
 • aktualizacje WordPress i wtyczek
 • zabezpieczenie WordPressa
 • 1h pracy specjalisty
 • mailowa obsługa

STANDART

99 PLN/MSC
 • aktualizacje WordPress i wtyczek
 • zabezpieczenie WordPressa
 • 3h pracy specjalisty
 • mailowa obsługa

EXPERT

149 PLN/MSC
 • aktualizacje WordPress i wtyczek
 • zabezpieczenie WordPressa
 • 5h pracy specjalisty
 • obsługa – mail + telefon

Dodatkowe wsparcie, wykraczające ponad godziny pracy zawarte w pakietach administracji, jest rozliczane godzinowo – 40zł/godz.

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoją stroną WordPress. Napisz do mnie i wyceń swoją stronę internetową!

WordPress

Strony internetowe oparte o platformę WordPress cechują się łatwością edycji treści, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju. Mnogość dostępnych integracji, wtyczek i dodatkowych modułów sprawia, że WordPress to jedna z najpopularniejszych platform internetowych na świecie.

Intuicyjna obsługa
WordPress jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu zyskał swoją sławę. W przeciwieństwie do innych systemów, WordPress nie wymaga znajomości kodu. WordPress ma funkcję instalowania wtyczek i szablonów, których możesz używać aby zmieniać funkcjonalność strony.

Wtyczki
Wordpress w swoim repozytorium posiada kilkadziesiąt tysięcy darmowych wtyczek, a także wiele płatnych wtyczek ze wsparciem twórców. To dzięki wtyczkom WordPress jest platformą o nieograniczonych możliwościach.

Sklep WordPress
Sklep internetowy WordPress jest rozwiązaniem idealnym jeśli poza stroną WordPress chcesz mieć także sklep internetowy. WordPress pozwala na zarządzanie stroną i sklepem z poziomu jednego panelu.

WooCommerce jest darmową wtyczką sklepową stworzoną specjalnie, aby zbudować sklep WordPress. Dzięki temu zyskasz sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną WordPress »

WordPress krok po kroku

Poradnik WordPress

WooCommerce zbudowany jest tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WooCommerce krok po kroku.

Panel administracyjny WordPress

Jak zalogować się do panelu administracyjnego WordPress? Jak zarządzać stroną WordPress? Dowiedz się co umożliwia panel…


0 Komentarzy4 Minuty

WPBakery Page Builder – podstawy

Wideo samouczki do tworzenia stron przy użyciu WPBakery Page Builder poprowadzą Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć,…


0 Komentarzy2 Minuty

Kupony rabatowe w WooCommerce

Kupony rabatowe WooCommerce umożliwiają tworzenie promocji dla klientów, bez konieczności obniżania ceny produktów.…


0 Komentarzy4 Minuty