Administracja WordPress

Pomoc i wsparcie WordPress – administracja WordPress oraz bieżąca pomoc przy obsłudze strony internetowej.

Profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących pomocy przy administracji strony internetowej. Wykonuję pracę związaną z opieką nad stronami WordPress, bieżącą pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek na stronie WordPress. Administracja WordPress wymaga systematyczności, dlatego oferuję pakiety dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.

ZARZĄDZANIE

Wykonuję prace przy rozbudowie strony WordPress, a także aktualizuję wtyczki, zajmę się motywem oraz mogę dodawać nowe treści na Twojej stronie.

BEZPIECZEŃSTWO

Utrzymywanie bezpieczeństwo stron WordPress jest bardzo ważne, aby uchronić się przed atakami hakerów i wirusami. Oferuję monitorowanie strony, kluczowe aktualizacje wtyczek oraz samego WordPressa.

POMOC

Odpowiem na Twoje pytania związane z obsługą strony WordPress oraz pomogę usunąć wszelkie usterki i przywrócę działanie strony po awarii.

Wsparcie
WordPress

sklep WordPress Łódź

Administracja stroną WordPress to zakres prac związanych z bezpieczeństwem, aktualizacjami, tworzeniem kopii zapasowych oraz rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści.

Jeżeli chcesz zapomnieć o stresujących sytuacjach związanych z utrzymaniem strony internetowej, napisz do mnie a zajmę się Twoją stroną WordPress.

WordPress oraz wtyczki często wymagają aktualizacji ze względów bezpieczeństwa, a także z powodu nowych funkcjonalności. Zadbam, aby każda aktualizacja przebiegła bezpiecznie i bez komplikacji wpływających na działającą stronę.

Niefortunny zbieg zdarzeń lub zwykły błąd często może spowodować zniknięcie strony lub wyświetlenie się komunikatu o błędzie. Długo nieaktualizowany WordPress, brak doświadczenia lub złe decyzje mogą powodować problemy z działaniem strony internetowej.


Administracja WordPress

Cennik

Jestem do Twojej dyspozycji. W zależności od wybranego pakietu masz do wykorzystania określoną liczbę godzin, w ramach których będę wykonywał prace na Twojej stronie WordPress. Może to być tworzenie grafik, wsparcie UX/UI, dodawanie nowych treści czy optymalizacja pod kątem SEO, a także wsparcie i pomoc. Oferuję 3 pakiety administracji stron WordPress.

Sprawdź szczegóły oferty i wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb, napisz do mnie a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

WSPARCIE
WORDPRESS

BASIC

69 PLN/MSC
 • aktualizacje WordPress i wtyczek
 • zabezpieczenie WordPressa
 • 1h pracy specjalisty
 • mailowa obsługa

STANDART

109 PLN/MSC
 • aktualizacje WordPress i wtyczek
 • zabezpieczenie WordPressa
 • 3h pracy specjalisty
 • mailowa obsługa

EXPERT

149 PLN/MSC
 • aktualizacje WordPress i wtyczek
 • zabezpieczenie WordPressa
 • 5h pracy specjalisty
 • obsługa – mail + telefon

Dodatkowe wsparcie, wykraczające ponad godziny pracy zawarte w pakietach administracji, jest rozliczane godzinowo – 40zł/godz.

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoją stroną WordPress. Napisz do mnie i wyceń swoją stronę internetową!

WordPress

Strony internetowe oparte o platformę WordPress cechują się łatwością edycji treści, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju. Mnogość dostępnych integracji, wtyczek i dodatkowych modułów sprawia, że WordPress to jedna z najpopularniejszych platform internetowych na świecie.

Intuicyjna obsługa
WordPress jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu zyskał swoją sławę. W przeciwieństwie do innych systemów, WordPress nie wymaga znajomości kodu. WordPress ma funkcję instalowania wtyczek i szablonów, których możesz używać aby zmieniać funkcjonalność strony.

Wtyczki
Wordpress w swoim repozytorium posiada kilkadziesiąt tysięcy darmowych wtyczek, a także wiele płatnych wtyczek ze wsparciem twórców. To dzięki wtyczkom WordPress jest platformą o nieograniczonych możliwościach.

Sklep WordPress
Sklep internetowy WordPress jest rozwiązaniem idealnym jeśli poza stroną WordPress chcesz mieć także sklep internetowy. WordPress pozwala na zarządzanie stroną i sklepem z poziomu jednego panelu.

WooCommerce jest darmową wtyczką sklepową stworzoną specjalnie, aby zbudować sklep WordPress. Dzięki temu zyskasz sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną WordPress »

WordPress krok po kroku

Poradnik WordPress

WooCommerce zbudowany jest tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WooCommerce krok po kroku.

Jak dodawać wpisy w WordPressie – Edytor treści Gutenberg

Po długiej drodze tworzenia koncepcji, instalacji i konfiguracji bloga, przyszedł czas na dodanie wpisu. Jak dodać wpis…


0 Komentarzy3 Minuty

Panel administracyjny WordPress

Jak zalogować się do panelu administracyjnego WordPress? Jak zarządzać stroną WordPress? Dowiedz się co umożliwia panel…


0 Komentarzy6 Minuty

WPBakery Page Builder – podstawy

Wideo samouczki do tworzenia stron przy użyciu WPBakery Page Builder poprowadzą Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć,…


0 Komentarzy2 Minuty