Administracja WordPress

Pomoc i wsparcie WordPress – administracja WordPress oraz bieżąca pomoc przy obsłudze strony internetowej.

Wsparcie
WordPress

Profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących pomocy przy administracji strony internetowej. Wykonuję pracę związaną z opieką nad stronami WordPress, bieżącą pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek na stronie WordPress. Administracja WordPress wymaga systematyczności, dlatego oferuję pakiety dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.

Administracja WordPress wymaga systematyczności, dlatego oferuję pakiety dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Odpowiem na pytania związane z obsługą strony WordPress oraz pomogę usunąć wszelkie usterki i przywrócę działanie strony po awarii.

Rozbudowa

Wykonuję prace przy rozbudowie strony Wordpress, a także aktualizuję wtyczki, zajmę się motywem oraz mogę dodawać nowe treści na Twojej stronie.

Bezpieczeństwo

Utrzymywanie bezpieczeństwo stron WordPress jest bardzo ważne, aby uchronić się przed atakami hakerów i wirusami. Oferuję monitorowanie strony, kluczowe aktualizacje wtyczek oraz samego WordPressa.

Zamów nową stronę

Strona WordPress

Potrzebujesz nowej strony WordPress? Czasami stworzenie strony WordPress od podstaw jest jedynym słusznym wyjściem. Ułatwi to jej obsługę i zapewni sprawne działanie na długi czas.

Administracja stroną WordPress to zakres prac związanych z bezpieczeństwem, aktualizacjami, tworzeniem kopii zapasowych oraz rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści.

WordPress oraz zainstalowane wtyczki często wymagają aktualizacji ze względów bezpieczeństwa, a także dodanych nowych funkcjonalności. Zadbam, aby każda aktualizacja przebiegła bezpiecznie i bez komplikacji wpływających na działającą stronę. Niefortunny zbieg zdarzeń lub zwykły błąd często może spowodować zniknięcie strony lub wyświetlenie się komunikatu o błędzie. Długo nieaktualizowany WordPress, brak doświadczenia lub złe decyzje mogą powodować problemy z działaniem strony internetowej.

Jeżeli chcesz zapomnieć o stresujących sytuacjach związanych z utrzymaniem strony internetowej, napisz do mnie a zajmę się Twoją stroną WordPress.

Administracja WordPress

Cennik

Jestem do Twojej dyspozycji. W zależności od wybranego pakietu masz do wykorzystania określoną liczbę godzin, w ramach których będę wykonywał prace na Twojej stronie WordPress. Może to być tworzenie grafik, wsparcie UX/UI, dodawanie nowych treści czy optymalizacja pod kątem SEO, a także wsparcie i pomoc. Oferuję 3 pakiety administracji stron WordPress.

Sprawdź szczegóły oferty i wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb, napisz do mnie a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Dodatkowe wsparcie, wykraczające ponad godziny pracy zawarte w pakietach administracji, jest rozliczane godzinowo – 40zł/godz.

W S P A R C I E
W O R D P R E S S

Basic

Pakiet idealny dla zaczynających biznes w internecie

99 PLN / MSC

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek
 • Zabezpieczenie WordPressa
 • 1h pracy specjalisty
 • Obsługa mailowa

Zamów

Standard

Pakiet wsparcia z pełną obsługą aktualizacji i bezpieczeństwa

139 PLN / MSC

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek
 • Zabezpieczenie WordPressa
 • 2h pracy specjalisty
 • Obsługa mailowa

Zamów

Expert

Zapewnij sobie pełen komfort przy częstych aktualizacjach

179 PLN / MSC

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek
 • Zabezpieczenie WordPressa
 • 3h pracy specjalisty
 • Obsługa mail + telefon

Zamów

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoją stroną WordPress. Napisz do mnie i wyceń swoją stronę internetową!

WordPress

Strony internetowe oparte o platformę WordPress cechują się łatwością edycji treści, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju. Mnogość dostępnych integracji, wtyczek i dodatkowych modułów sprawia, że WordPress to jedna z najpopularniejszych platform internetowych na świecie.

Intuicyjna obsługa
WordPress jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu zyskał swoją sławę. W przeciwieństwie do innych systemów, WordPress nie wymaga znajomości kodu. WordPress ma funkcję instalowania wtyczek i szablonów, których możesz używać aby zmieniać funkcjonalność strony.

Wtyczki
Wordpress w swoim repozytorium posiada kilkadziesiąt tysięcy darmowych wtyczek, a także wiele płatnych wtyczek ze wsparciem twórców. To dzięki wtyczkom WordPress jest platformą o nieograniczonych możliwościach.

Sklep WordPress
Sklep internetowy WordPress jest rozwiązaniem idealnym jeśli poza stroną WordPress chcesz mieć także sklep internetowy. WordPress pozwala na zarządzanie stroną i sklepem z poziomu jednego panelu.

WooCommerce jest darmową wtyczką sklepową stworzoną specjalnie, aby zbudować sklep WordPress. Dzięki temu zyskasz sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną WordPress »

WordPress krok po kroku

Poradnik WordPress

WooCommerce zbudowany jest tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WooCommerce krok po kroku.

Maile transakcyjne WooCommerce

Jednym z ważniejszych punktów w działaniu sklepu jest informowanie klientów o statusie zamówienia. Aby Klient mógł…


0 Komentarzy5 Minuty

Zarządzanie zamówieniami WooCommerce

Kiedy w sklepie pojawiają się pierwsze sprzedaże potrzebna jest wiedza o obsłudze zamówień w panelu WooCommerce.…


0 Komentarzy6 Minuty

Jak dodawać wpisy w WordPressie – Edytor treści Gutenberg

Po długiej drodze tworzenia koncepcji, instalacji i konfiguracji bloga, przyszedł czas na dodanie wpisu. Jak dodać wpis…


0 Komentarzy3 Minuty