Optymalizacja strony WordPress

Przyspiesz swoją stronę WordPress – optymalizacja strony WordPress oraz poprawienie działania elementów strony Twojej strony internetowej.

Audyt
WordPress

Optymalna strona WordPress to strona, którą łatwo można odnaleźć za pomocą wyszukiwarki, a elementy strony oraz jej treści przyciągają na dłużej i zachęcają do ponownego odwiedzenia strony.

Zoptymalizowana strona WordPress pozwala na przyciągnięcie klientów, dlatego zlecając stronę internetową, pamiętaj optymalizacji i prędkości ładowania. Dzięki tym dodatkowym działaniom optymalizacyjnym, Twoja strona WordPress łatwiej się pozycjonuje i jest częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów.

Szybkość

Korzystając z WordPressa, możesz zainstalować odpowie wtyczki do „cachowania”, dzięki czemu przeglądarka zapamięta stałe elementy strony i przy ponownym odwiedzinach użytkownicy pobiorą tylko zmienione treści. Działania optymalizacji obejmują kompresję plików, co pozwala odwiedzającym szybciej przeglądać Twoją stronę WordPress.

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie stron WordPress koncentruje się także na jakości ruchu, a nie tylko na jego ilości. Efekty pozycjonowania mogą być widoczne dopiero po kilku tygodniach, a nawet miesiącach. Są to jednak działania, których efekty są długotrwałe i długofalowe. Pozycjonowanie strony WordPress jest najbardziej efektywnym kanałem marketingu w Internecie.

Optymalizacja i audyt strony WordPress

Przed przystąpieniem do pracy nad optymalizacją strony WordPress warto stworzyć audyt, który pomoże wskazać elementy wymagające poprawy. Jest to bardzo pomocne przy tworzeniu planu działania i propozycji konkretnych rozwiązań. Audyt strony WordPress to kompleksowa analiza i ocena strony internetowej pod kątem dostosowania do głównych parametrów związanych z pozycjonowaniem.

Wynik audytu pozwoli wskazać i poprawić elementy odpowiedzialne za pozycję strony WordPress w Google oraz zwiększyć zaangażowanie odwiedzających ją użytkowników. Zawiera także ocenę strony WordPress pod kątem podstawowych parametrów technicznych potrzebnych później do optymalizacji.

Optymalizacja strony WordPress

Cennik

Jestem do Twojej dyspozycji. Każdą stronę WordPress analizuję zarówno pod kątem przyjazności dla użytkownika, jak i struktury, estetyki oraz przede wszystkim dostosowania do wymagań pozycjonowania w Google. Oferuję 2 pakiety optymalizacji stron WordPress.

Sprawdź szczegóły oferty i wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb, napisz do mnie a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

A U D Y T
W O R D P R E S S

Optymalizacja WordPress

Pakiet idealny dla zaczynających biznes w internecie

119 PLN

  • Podstawowy audyt strony WordPress
  • Optymalizacja elementów strony
  • Cache’owanie strony WordPress
  • Minifikacja CSS i JS

Zamów optymalizację

Podstawowe pozycjonowanie

Pakiet idealny dla zaczynających biznes w internecie

99 PLN

  • Mapa strony WordPress
  • Google Search Console
  • Indeksowanie Google
  • Instalacja i konfiguracja wtyczki SEO

Zamów pozycjonowanie

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoją stroną WordPress. Napisz do mnie i wyceń swoją stronę internetową!

WordPress

Strony internetowe oparte o platformę WordPress cechują się łatwością edycji treści, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju. Mnogość dostępnych integracji, wtyczek i dodatkowych modułów sprawia, że WordPress to jedna z najpopularniejszych platform internetowych na świecie.

Intuicyjna obsługa
WordPress jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu zyskał swoją sławę. W przeciwieństwie do innych systemów, WordPress nie wymaga znajomości kodu. WordPress ma funkcję instalowania wtyczek i szablonów, których możesz używać aby zmieniać funkcjonalność strony.

Wtyczki
Wordpress w swoim repozytorium posiada kilkadziesiąt tysięcy darmowych wtyczek, a także wiele płatnych wtyczek ze wsparciem twórców. To dzięki wtyczkom WordPress jest platformą o nieograniczonych możliwościach.

Sklep WordPress
Sklep internetowy WordPress jest rozwiązaniem idealnym jeśli poza stroną WordPress chcesz mieć także sklep internetowy. WordPress pozwala na zarządzanie stroną i sklepem z poziomu jednego panelu.

WooCommerce jest darmową wtyczką sklepową stworzoną specjalnie, aby zbudować sklep WordPress. Dzięki temu zyskasz sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną WordPress »

WordPress krok po kroku

Poradnik WordPress

WooCommerce zbudowany jest tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WooCommerce krok po kroku.

Maile transakcyjne WooCommerce

Jednym z ważniejszych punktów w działaniu sklepu jest informowanie klientów o statusie zamówienia. Aby Klient mógł…


0 Komentarzy5 Minuty

Zarządzanie zamówieniami WooCommerce

Kiedy w sklepie pojawiają się pierwsze sprzedaże potrzebna jest wiedza o obsłudze zamówień w panelu WooCommerce.…


0 Komentarzy6 Minuty

Kupony rabatowe w WooCommerce

Kupony rabatowe WooCommerce umożliwiają tworzenie promocji dla klientów, bez konieczności obniżania ceny produktów.…


0 Komentarzy3 Minuty