Sklep WordPress + WooCommerce

WordPress zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć to co chcesz. Jest elastyczny, bezpieczny i skuteczny, czyli taki jak Twoja firma.

Sklep
WooCommerce

Sklepy WordPress+WooCommerce cechują się łatwością sprzedaży produktów oraz administracji sklepem, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju.

Sklep internetowy WordPress pomoże Ci odpowiednio wyeksponować Twój produkt oraz ułatwi sprzedaż online. Będziesz mógł pokazać swoje produkty, dotrzeć do klientów, a prowadzenie go, jest prostsze niż myślisz! Stworzę dla Ciebie Twój własny sklep WordPress.

Wygląd

Platforma WordPress cechuje się brakiem ograniczeń. Spersonalizowany wygląd sklepu idealnie podkreśli sprzedawane przez Ciebie produkty.

Zarządzanie

WooCommerce pozwala sprzedawać zarówno produkty fizyczne jak i usługi wirtualne, a także zarządzać wysyłkami prosto z panelu.

Sklep internetowy

Sklep WordPress

Twój sklep WordPress jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli poza sklepem chcesz mieć także stronę z CMSem – WordPress. Ten system pozwala na zarządzanie stroną i sklepem WordPress za pomocą wspólnego panelu.

Tworzę sklepy internetowe WordPress dla Ciebie, dla Twojej firmy i marki. Współpracując ze mną, masz wgląd w każdy etap projektu. Dzięki otwartości i bezpośredniej komunikacji wspólnie stworzymy dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. W ramach zamówionego sklepu WordPress dostajesz w pełni funkcjonalny sklep internetowy wraz z wybranymi płatnościami, metodami dostawy oraz dodanymi pierwszymi produktami. Stworzony przeze mnie sklep WordPress można w przyszłości dowolnie rozwijać oraz dodawać nowe funkcjonalności.

Pomogę Ci także poznać wszystkie potrzebne funkcje platformy WordPress i WooCommerce. Przeszkolę Cię z obsługi panelu sklepu WordPress. Będę odpowiadał na wszelkie pytania oraz pomagał w prowadzeniu sklepu. Jeśli potrzebujesz mogę się także zająć administrowaniem Twojego sklepu WordPress.

Sklep WordPress

Cennik

Platforma WordPress zagwarantuje Tobie prostą i wygodną edycję treści na stronie. WordPress+WooCommerce jest najczęściej wybieranym systemem do tworzenia sklepów internetowych. Sklep WordPress umożliwia łatwy rozwój sklepu internetowego wraz z rozwojem firmy.

Poniżej znajdziesz przykładowe kalkulacje cenowe wykonania responsywnego sklepu Wordpress wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę.

D A R M O W A
W Y C E N A

Na start

Pakiet idealny dla zaczynających biznes w internecie

2499 PLN

 • Prosty wygląd strony głównej
 • 1 indywidualny projekt
 • Przelew bankowy (płatność)
 • Kurier (wysyłka)

Zamów

Podstawowy

Najbardziej odpowiedni pakiet dla małych firm

2799 PLN

 • Rozbudowana strona główna
 • 1 indywidualny projekt
 • Przelew bankowy (płatność)
 • Kurier (wysyłka)

Zamów

Rozszerzony

Pakiet dla najbardziej wymagających klientów

3199 PLN

 • Rozbudowana strona główna
 • 1 indywidualny projekt
 • Przelew bankowy (płatność)
 • Kurier (wysyłka)
 • Podstawowe SEO

Zamów


Sklep WordPress

Dodatkowe usługi i rozszerzenia

Administracja sklepu WordPress

Aktualizacje, bezpieczeństwo, tworzenie kopii zapasowych oraz rozbudowa sklepu WordPress

od 119 PLN

Dowiedz się więcej

Integracje sklepu WordPress

Integracje systemów firm kurierskich, bramek płatności, obsługi i faktur czy systemy marketingowe

od 80 PLN

Dowiedz się więcej

Rozszerzenie pakietów

Sklepy internetowe WordPress charakteryzują się różnymi elementami i integracjami, różnym stopniem rozbudowy, czy technologiami wykorzystanymi do ich tworzenia. Każdy sklep jest inny, dlatego powyższe pakiety zawierają tylko podstawowe funkcjonalności i każdy sklep wyceniam indywidualnie na podstawie briefu i założeń projektu.

Każdy z pakietów można dowolnie konfigurować poprzez dodanie dodatkowych funkcjonalności. Klikając w kafelek powyżej możesz sprawdzić integracje i rozszerzenia, o które można wzbogacić Twój sklep WordPress.

Masz pomysł?

Masz pomysł na projekt? Jestem otwarty na współpracę, chętnie zajmę się Twoim sklepem WordPress. Napisz do mnie i wyceń swój sklep internetowy!

Portfolio

Realizacje

Na przestrzeni lat, miałem szansę stworzyć wiele projektów, które zadowoliły marki z różnych branż oraz prywatnych klientów.


WooCommerce

Sklepy oparte o platformę WordPress+WooCommerce cechują się łatwością sprzedaży produktów oraz administracji sklepem, a także niemalże nieograniczoną możliwością zmian i rozwoju. Mnogość dostępnych integracji z bramkami płatności oraz kurierami i wysyłkami sprawia, że WooCommerce to jedna z najpopularniejszych platform sklepowych na świecie.

Sprzedawaj to, co chcesz
Do swojego sklepu WooCommerce możesz dodawać zwykłe produkty, takie z wariantami, a także produkty wirtualne, do pobrania czy usługi.

Raporty sprzedaży
WooCommerce oferuje różnego rodzaju statystyki i raporty, które mogą przydać Ci się w planowaniu kampanii marketingowych oraz dalszych działań w sklepie.

Płatności
Wiele popularnych bramek płatności, takich jak PayU, Przelewy24 czy PayPal oferuje integracje z systemem składania zamówień w WooCommerce.

Elastyczna platforma
Dzięki elastyczności platformy WooCommerce, możesz w niemalże nieograniczonym zakresie rozbudowywać swój sklep WordPress o dodatki i funkcjonalności.

WooCommerce krok po kroku

Poradnik WooCommerce

WooCommerce zbudowany jest tak, aby zachować prostotę i intuicyjność WordPressa, jednak czasem potrzebna jest pomoc. Dlatego w oparciu o moją wiedzę i instrukcje twórców, stworzyłem poradniki dzięki którym nauczysz się WooCommerce krok po kroku.

Maile transakcyjne WooCommerce

Jednym z ważniejszych punktów w działaniu sklepu jest informowanie klientów o statusie zamówienia. Aby Klient mógł…


0 Komentarzy5 Minuty

Zarządzanie zamówieniami WooCommerce

Kiedy w sklepie pojawiają się pierwsze sprzedaże potrzebna jest wiedza o obsłudze zamówień w panelu WooCommerce.…


0 Komentarzy6 Minuty

Kupony rabatowe w WooCommerce

Kupony rabatowe WooCommerce umożliwiają tworzenie promocji dla klientów, bez konieczności obniżania ceny produktów.…


0 Komentarzy3 Minuty