HOT DEALS

Nissan
Qashqai

Model, który zapoczątkował erę kompaktowych crossoverów

1470 zł netto

Nissan
Qashqai

Model, który zapoczątkował erę kompaktowych crossoverów

1470 zł netto

HOT DEALS

Volkswagen
Arteon

Volkswagen Arteon - klasowa limuzyna, również z wariancie kombi

2373 zł netto

Volkswagen
Arteon

Volkswagen Arteon - klasowa limuzyna, również z wariancie kombi

2373 zł netto

ZNAJDŹ WYMARZONE AUTO

Wyszukaj
markę i model

Szukaj

Co zawiera rata?

Pełne ubezpieczenie

There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

Serwis auta

There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

Zakup i wymiana opon

There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

Assistance

There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

Jak to działa

Wybierz samochód

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli różnych marek, przede wszystkim marek premium. Możecie wybierać spośród aut dostępnych w katalogu ofert lub przesłać własną konfigurację na auto spoza oferty ale tylko dla marki, którą aktualnie oferujemy.

Przygotowanie dokumentów

Aby rozpocząć proces zamówienia auta należy wybrać konkretną ofertę. Następnie udostępniamy formularze do wypełnienia, wymagane do złożenia w danej instytucji finansowej czyli wniosek na finansowanie w banku/firmie leasingowej oraz, w wybranych przypadkach, prosimy o dodatkowe dokumenty finansowe - PIT, KPiR, Rachunek Zysków i Strat czy Bilans.

Weryfikacja

Po złożeniu wymaganych dokumentów następuje proces weryfikacji Klienta trwający zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych. W wybranych przypadkach finansujący ma prawo zmienić warunki oferty wymagając udziału własnego – głównie dotyczy to działalności z niewystarczającą zdolnością kredytową. Czasami, w przypadku dużego zainteresowania na dane auto proces weryfikacji Klienta może się znacznie wydłużyć.

Podpisanie umowy

Podpisanie umowy następuje po pozytywnej weryfikacji dokumentów finansowych. Wówczas współpracująca z nami instytucja finansowa przygotowuje komplet dokumentów, których podpisanie przez Klienta odbywa się bezpośrednio w siedzibie finansującego lub drogą korespondencyjną za pomocą firmy kurierskiej.

Zamówienie samochodu

Po podpisaniu umowy na finansowanie auto jest zamawiane przez Ride4Less na rzecz finansującego. Auta zamawiamy bezpośrednio u dealera danej marki. Czasami wymagamy wpłaty zaliczki na dane auto, ma to miejsce w przypadkach gdy posiadamy w ofercie konkretne sztuki w atrakcyjnych cenach i formą rezerwacji jest zaliczka.

Rejestracja samochodu

Gdy auto jest już dostępne u dealera, zamawiane są dokumenty wymagane do jego rejestracji. Proces ten może trwać nawet do 30 dni - dealer otrzymuje zamówienie, przygotowuje dokumenty do rejestracji, a następnie komplet dokumentów trafia do Wydziału Komunikacji. Po rejestracji auta, komplet dokumentów wysyłany jest do dealera, a ten przygotowuje je do odbioru przez Klienta.

Wydanie auta

Dealer, po otrzymaniu kompletu dokumentów do wydania auta, umawia Klienta na odbiór w dogodnym dla niego terminie.

FAQ

Najczęstsze pytania

Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi w kraju specjalizującymi się w wynajmie długoterminowym. Zanim rozpoczniemy procesowanie transakcji w banku/firmie leasingowej dla Ciebie prosimy Cię o wypełnienie stosownego Wniosku. Na jego podstawie współpracująca z nami firma analizuje twoją zdolność do spłaty rat wynajmu. Nie pobieramy żadnych opłat prowizyjnych od Klientów korzystających z naszych ofert finansowania. Gdy Klient otrzyma zgodę na finansowanie wybranego samochodu, przygotowujemy auto do rejestracji, a następnie do wydania.

Tak, możemy przygotować dowolną kalkulację dla samochodu z grupy marek dostępnych w naszej ofercie. Oznacza to, że nie przygotujemy dla ciebie oferty na markę której nie oferujemy na naszej stronie oraz na profilu na Facebooku.

Tak, możemy przygotować ofertę na oferowane auto z dowolnym limitem od (5000 do 100000 km rocznie) i na okres maksymalnie 60 miesięcy. Możemy też przygotować ofertę na leasing bez limitu km z niskim wykupem.

Oferty kierowane są przede wszystkim do osób prowadzących działalność gospodarczą lub spółek prawa handlowego. Wybrane oferty są również dostępne dla osób fizycznych, jednak wówczas są odpowiednio oznaczone. Oferta bez udziału własnego dedykowana jest dla firm działających operacyjnie nieprzerwanie minimum rok i generujących wyniki finansowe pozwalające na regulowanie zobowiązań z tytułu umowy wynajmu auta. W przypadku nowych działalności warunki transakcji mogą ulec zmianie lub wogóle nie być podjęte do dalszego procesowania.

Auta pochodzą w 100% z polskiej sieci dealerskiej, są fabrycznie nowe, odbierane bezpośrednio przez klienta we wskazanych salonach na terenie kraju. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą jest możliwość podstawienia samochodu we wskazane miejsce. Okazjonalnie zdażają się oferty na używane auta również z autoryzowanych sieci dealerskich. Nie współpracujemy z handlarzami, komisami itp.

Chcesz być
na bieżąco?

Zajrzyj na naszego Instagrama!

Stworzone z miłości do aut

Lubimy auta, wręcz kochamy się w nich. Oglądamy sie za nimi na ulicach podobnie jak za kobietami. Pracując w korpo szukaliśmy okazji aby być jak najbliżej fajnych samochodów, korzystać z nich i nie zrujnować przy tym naszego portfela. Jako użytkownicy służbowych aut zdobyliśmy know how z którego postanowiliśmy zrobić użytek dla innych.

Tak to sie zaczęło

Powołaliśmy Ride4Less – projekt który traktowaliśmy na początku jako hobby oraz odskocznię od całego korporacyjnego świata, z którego się wywodzimy. Nie spodziewaliśmy się jednak, że to tak się rozwinie. Nasz profil na Facebooku od którego zaczynaliśmy nie pozwalał nam spać po 8h dziennie. Zapytania o szczegóły oferty spływały non stop. Praktycznie z dnia na dzień staliśmy się handlowcami, negocjatorami i partnerami biznesowymi dla dużych polskich instytucji finansowych i klientami największych polskich dealerów samochodowych. Ten projekt zdecydował, ze porzuciliśmy “Mordor” i zajęliśmy się propagowaniem idei użytkowania aut w formie wynajmu długoterminowego.

Stworzone z miłości do aut

Prywatnie jesteśmy kumplami – znamy się od lat. Jest wśród nas też płeć piękna. Każdy z nas pracował w innej branży dzięki czemu mamy praktyków od IT, motoryzacji, finansów oraz szeroko pojętej sprzedaży. Świetnie się uzupełniamy ale czasami bywa też szorstko. Nie tworzymy korporacyjnej kultury. Chętnie dzielimy się wiedzą między sobą z dziedzin w których jesteśmy biegli. Mamy w zespole choleryka, sangwinika, flegmatyk też sie znajdzie. Gdyby nie ten mix osobowości to nie usłyszałbyś o Ride4Less Współpracują też z nami szeroko pojęci Partnerzy Biznesowi – dobieramy ich bardzo starannie, ponieważ kładziemy nacisk na jakość relacji z naszymi Klientami. Zresztą, wpadnij do nas na kawę i przekonaj się sam!

KONTAKT

Napisz do nas