Studio getSugared jest pierwszym tego typu salonem w Leeds w Wielkiej Brytanii. Joanna – założycielka – oczekuje od siebie najwyższej jakości. Jej standardy osobiste i zawodowe: świadome, uważne i zamierzone. Obejmuje to zapewniana przez nią atmosfera w studio, w tym łóżko zabiegowe, oświetlenie, jakość zabiegu oraz czyste i naturalne produkty, które nakłada na skórę. Ceni jakość produktów i wymagają tego dostawców. Wykorzystuje wyłącznie produkty naturalne, wegetariańskie i wegańskie, promujące produkcję ekologiczną oraz sprawiedliwy handel.

getSugared

Zakres prac


Identyfikacja

Projekt identyfikacji wizualnej, materiałów drukowanych wraz ze spójną stroną internetową.


Strona WordPress

Responsywna strona internetowa WordPress służąca do rezerwacji wizyt w salonie.

Projekt

Projekt identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej dla getSugared to przemyślana koncepcja związana z ideą zabiegów inspirowanych naturą. Używając wyłącznie dokładnie przebadanych organicznych składników, założycielka poświęciła wiele czasu na znalezienie i dobranie odpowiednich past cukrowych i kosmetyków dla swoich klientek.

Paleta kolorów

Paleta kolorów dobrana do projektu, reprezentuje ideały naturalności i przywiązania do marki. Główne kolory to zieleń i beż. Zieleń nawiązue do natury i podkreśla założenia marki – wykorzystanie wyłącznie produktów naturalnych, wegetariańskich i wegańskich, a także promowanie produkcji ekologicznej. Natomiast beż wyraża gładką, nieskazitelną skórę, a w połączeniu z zielenią dostarcza uczucie minimalizmu oraz marki premium.

Strona internetowa

Głównym celem projektu było stworzenie strony internetowej opartej o WordPress, która pozwoli poznać Joannę i jej salon, a także zapisać i umówić się na wizytę.